Evo ovako. Imam 19. Godina i želim da uradim estetsku i funkcionalnu operaciju nosa. Pre godinu dana su me iz leskovca poslali na pregled u niš, zato što u leskovcu ne rade rinoplastiku. U kliničkom centru u nišu su mi rekli da se estetska operacija plaća, bez obzira da li vam je uput za bolničko lečenje (za estetsku i funkcionalnu operaciju nosa) overen od zdravstvene komisije. A ovde na sajtu sam pročitao da sa istim tim uputom (overenim od komisije) u kbc zvezdara u beogradu obe operacije rade besplatno. Pa me zanima zbog čega u nišu ne rade tako? Moram da napomenem da mi je nos u katastrofalnom stanju, i imam užasno velike komplekse zbog toga, a nisam u situaciji da mogu da platim operaciju. Najviše bi mi odgovaralo da se operišem u nišu, tu mi je najbliže, a i zbog finansijske situacije. Molio bih da mi neko odgovori. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 09. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #62785

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 29. 08. 2012.

      Postavite vaše pitanje na ovom sajtu ali direktno plastičnom hirurgu, znači ne kao komentar.

    • Da li imate resenje za poluatrofirane misice, jer pocela je velika razlika da se uocava izmedju moje leve i desne ruke u predelu ramena i lakta. A ne mogu ruku da pomeram zbog kidanja nerava usled udesa. Da li se rade neke operacije ubacivanja silikona umesto misica, ili mozda vestacki misici ili tako nesto. Gde se takve operacije rade? Hvala vam. .