Da li nos zasigurno moze da se operise sa osamnaest god. Jel sam cula i da nosna kost raste do 21. ? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 06. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Istraživanje iz 2008 godine kaže da se rast nosa i lica kod 98% devojaka završava u 16 godini a kod 98% momaka u 17 godini. Ja lično radim rinoplastiku kod devojaka sa punih 17 godina a kod momama sa punih 18 godina (zbog svake sigurnosti zbog onih 2% tinejdžera kod kojih se rast i razvoj ne završi kako je gore navedeno, jer mi nikad ne znamo ko od naših pacijenta spada u tih 2% ) .