Moju cerku staru20 g. Napao je manijak u gradu i naneo joj telesne povrede jedna od nih je polomljen nos i smrskana nosna hrskavica i isekao joj arkadu sa gornje strane obrve, duz cele obrve. Interesuje me da li je operacija moguca estetska a i da moze da dise na nos, napad je bio 12 maja ove godine, ali orl joj nije nista radila (fiksirala, tamponirala, zaustavila krvarenje. .) obratila sam se plasticnom hirurgu koja ima drugacije misljenje i stavove. Ona smatra da treba uraditi operaciju nosa sto pre i hoce da je salje za beograd. Mala studira medije a vec se nazire grba u korenu nosa, interesujeme koliko kosta takva operacja i na kojim drzavnim klinikama se sve radi i koliko se dugo ceka na operativni zahvat. Unapred hvala

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovana,
      U stvari, operacija nosa, estetska i funkcionalna, je verovatno jedino rešenje za vaše dete. Potrebno je prvo da pregledam vašu ćerku pa da vam kažem svoje mišljenje. Inače, i funkcionalna i estetska operacija nosa je u orl klinici kbc zvezdara besplatna za one koji imaju uput za bolničko lečenje koji u vašem slučaju treba da bude overen od komisije. Javite se na d. N. Milosevic@gmail. Com da se dogovorimo prvo za pregled.