Zanima me da li je estetska operacija nosa jos uvek besplatna sa uputom u kbc zvezdara i da li se pregled zakazuje ili se samo dolazi sa uputom. Sta je jos potrebno od dokumenata osim uputa. . (analize, snimci. . .) unapred zahvalna

    Odgovoreno: 20. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #61495

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 29. 08. 2012.

      Za estetsku operaciju je potrebno da imate estetski problem u izgledu vašeg nosa.

    • Zainteresovana 25. 07. 2011.

      Pozrav, zanima me koje probleme treba osoba imati kako bi dobila uput od doktora?