Postovani, imam 25 godina i razmisljam o tome da operisem nos. Pa me zanima kog specijaliste je potreban uput. Cuo sam da je potreban psihijatra. Pa u vezi toga pomenuo bih da patim od anksioznosti, i mozda je cak i to jedan od uzroka. Takodje bih napomenuo da imam i polip nosa, a i nesto u vezi sa sinusom sto jos uvek ne znam sta je. Da li bih ja mogao uz put i da obavim operaciju tj korekciju nosa. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Potreban je uput za bolničko lečenje od lekara opšte prakse. S obzirom da imate problem sa polipom i sinusima potrebno je da uradite skener sinusa i endoskopski pregled nosa da bi se utvrdilo u čemu je problem i odredila terapija. U svakom slučaju, istovremena operacija sinusa i estetska korekcija nosa nije izvodljiva. Probleme treba rešavati jedan po jedan.