Poštovanje, molim za odgovor ako je moguće. Imam problem sa estetskim izgledom nosa, volela bih da to popravim ali iskreno rečeno mnogo se plašim same operacije i konačnim izgledom. Jer ja živim u sloveniji i ovde su takve operacije mnogo skupe a od mnogih čujem da neurade baš onako kako bi trebalo, pa razmišljam o tome da bi tu operaciju uradila u bgd-u. Zanima me koliko vremena treba čekati na tu operaciju i konačna cena svega. Za sve vaše odgovore iskreno se vam zahvaljujem. Pozdrav.

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.
    • Poštovana,
      U orl klinici kbc zvezdara u beogradu operacija ukupno košta 1. 400 eur a na operaciju se ne čeka dugo jer sve zavisi od vaših želja i moje prisutnosti na poslu. Pošaljite svoje slike iz profila i anfas na d. N. Milosevic@gmail. Com i ond vam mogu više reći o planu operacije tj. Šta može da se postigne konkretnom estetskom operacijom nosa u vašem slučaju. Operacija se radi u totalnoj anesteziji tako da morate doći u bolnicu sa svim laboratorijskim analizama i rentgenskim snimkom pluća.