Interesuje me tok operacije korekcije usiju, da li posle operacije ostaju vidljivi tragovi, koliko traje oporavak posle zahvata, kakva je procedura prijavljivanja za operaciju i koja je cena ovog zahvata??? Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 04. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Posle operacije nema vidljivog ožiljka jer se on nalazi u pregibu iza ušne školjke. Konci se skidaju 10 dana i posle toga ide sve uobičajenim tokom tj. Pranje kose itd. U orl klinici kbc zvezdra ukupna cena operacije je 50. 000 dinara ako nemate uput, a ako imate uput za bolničko lečenje onda je operacija besplatna. Javite mi se na d. N. Milosevic@gmail. Com.