Postovani, uskoro punim 17 godina i zelela bih da izvrsim korekciju nosa. Zanima me da li nakon operacije moze doci do nekih posledica kao sto je npr. Otezano disanje?!

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Uz estetsku operaciju nosa /rinoplastika/ uvek se radi i funkcionalna operacija /septoplastika/ tako da se jednom hiruškom intervencijom rašavaju dva problema - izgled nosa i disanje. Znači ova operacija popravlja disanje a otežano disanje ne nastaje kao posledica operacije. Ovu vrstu operacije najčešće rade otorinolaringolozi jer oni mogu da reše obe vrste problema i estetiku i funkciju.