Zdravo. . Imam 16 godina i hteo bi vas pitati dali mogu napraviti operaciju nosa (smaliti) i kolko bi me to kostalo?

    Odgovoreno: 11. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Za estetsku operaciju nosa je potrebno minimum 17 godina a najbolje je sačekati 18 jer je potrebno da rast i razvoj glave i nosa bude završen da bi postignuti estetski i funkcionalni rezultati bili trajni. Trenutno u orl klinici kbc zvezdara za sve pacijente koji imaju uput za bolničko lečenje estetska operacija nosa je besplatna. Za one koji nemaju uput estetska operacija nosa košta 1000 eur.