Zdravo! Da li mozete da mi napisete proceduru operacije usiju? Da li ide pregled, koja je cena i kako vas mogu kontaktirati?

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #45825

    • Zdravo. Imam jedno pitanje za vas. Volela bih da uradim operaciju jednog uva, tj. Nesto kao 'korekciju'. . Naime, uvo mi nije bas krivo, ali mislim da imam mali visak koze, pa smatram da bi operacija podrazumevala samo 'zatezanje' koze. Interesuje me kolika bi bila cena tog zahvata. Unapred hvala.

    • Da li je moguce da operacija ne uspe i koliko vremenski treba da se nosi traka na glavi?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 26. 11. 2009.

      U orl klinici KBC Zvezdara se radi ta operacija. Pre bilo kakve priče na tu temu potrebno je da dođete na pregled. Operacija se ne plaća trenutno. Mnogi doktori tu operaciju rade dobro.

    • Ja bih zelela da uradim operaciju usiju ... Imam mali deformitet i razlicit je na oba uveta ... Gde mogu da uradim operaciju ... Kolika je cena .... Oporavak .... I koji je najbolji hirurg za to ...?