Indikovana mi septorinoplastika, operacija je neophodna zbog velikih problema koje imam dobio sam uput za kbc dragisa misovic, ali nemaju salu za operaciju jer se klinika za orl renovira vec godinu dana, da li mogu doci kod vas sa uputom za pregled i za operaciju?

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #45071

    • Dusica rvovic 02. 02. 2013.

      U gradskoj bolnici treba da radim devijaciju, imam uput, moze li da mi se odradi estetika nosa nista komplikovano samo mala grbica da se istruze?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 19. 11. 2009.

      Estetska operacija nosa odnosno septorinoplastika i estetska operacija klempavih ušiju je besplatna za sve pacijente sa uputom u orl klinici kbc Zvezdara. Tako će biti dok ministarstvo i fond ne promeni pravila.

    • Poštovana, da li je još uvek besplatna estetska operacija u vašoj bolnici sa overenim uputom i da li se zna do kad će biti. Hvala najlepše i pozdrav za vas