Postovani, zanimam me cena estetske operacije nosa, u kbc zvezdara, kao i koliko je dana potrebno ostati u bolnici posle intervencije. Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #42144

    • Poštovani doktore, mene takođe zanima estetska operacija nosa. Ova mail adresa ne funkcioniše. Pozdrav.

    • Postovani, imam grbu na nosu od malena, porodicno nasledje, pa me interesuje koliko kosta operacija kod vas? Hvala unapred.

    • Postovani doktore, da li se estetska operacija nosa idalje ne naplacuje, posto su ovi odgovori starog datuma. Hvala unapred!

    • Koliko su cene za estetske operacije nosa. Imam grbu i kriv nos pa me zanima i moze li broj telefona da vas kontaktiram.

    • Dragi doktore ja imam veliki problem sa nosom dosta je veliki, nepravilan i jako su mi siroke nozdrve. Pa me zanima koja je cena lepseg nosa u KBC? Unapred veliko hvala.

    • Postovani, zanima me koliko kosta estetska operacija nosa? Nemam narocito veliku grbu na nosu, samo bih radila malu korekciju?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 25. 05. 2010.

      U kbc zvezdara operacija nosa se ne placa. Javite mi se na d. N. Milosevic@gmail. Com radi dogovora o pregledu.

    • Pozdrav doktore ja imam problem sa nosom naime kad sam bio mali pao sam ali to tada nije pokazalo neki problem kasnije u pubertetu nos je poceo da se grbavi i sad kad se pogledam s profila vidi se grba pa me interesuje da li je ova operacija korekcije nosa kosta nesto u nasim kbc na vma sam cuo da se placa vise od 50000din unapred hvala