Dobar dan i poštovanje,
    Moje lice je deformisano od rođenja, nikada nisam imala nikakvih intervecija niti je iko obratio pažnju na problem dok nisam ušla u godine kada mi je sopstveni izgled postao važan. Sve beži u desno (ili neće ni malo u levo) i vrlo je ružno kada pričam ili se smejem. Naravno zanima me koliko plastičnom operacijom mogu da budem ispravljena :) i koliko bi makar otprilike takva operacija koštala?
    Unapred hvala i lep pozdrav od Mine.

    Odgovoreno: 13. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Vaše lice nije deformisano već to samo vi mislite da je tako. Ni jedno lice, ni najlepše ni najružnije, nije idealno simetrično. Rade se estetske korekcije nosa, ušiju, očnih kapaka, face lifting itd. Svaki čovek vidi svoju nameštenu sliku u ogledalu ili sliku iz fotoaparata ali naša okolina svakog od nas vidi na potpuno drugačiji način, bilo kad se smejemo ili pričamo jer je svaka komunikacija u mnogo većoj meri rezultat šarma nego simetrije ili neke uslovno rečeno apsolutne lepote koju je relativno teško i definisati jer zavisi od boje kože, etničke pripadnosti itd.