Poštovana,
    Imam klempave uši i želeo bih to da korigujem u najskorije vreme. Imam 17 godina.  Zanima me šta je sve potrebno za operaciju. I jel košta nešto?
    Hvala unapred,

    Odgovoreno: 30. 07. 2009.
    • Poštovani,
      U mojoj bolnici estetska operacija ušiju se trenutno ne plaća ako imate uput iz doma zdravlja za bolničko lečenje. Može da se radi u totalnoj "rtg pluća, krvna slika, biohemijske analize krvi, vreme krvarenja i vreme koagulacije" ili lokalnoj anesteziji "krvna slika sa le formulom, vreme krvarenja i vreme koaguklacije" i od izbora anestezije zavisi preoperaciona priprema. Konci se skidaju desetog dana a u bolnici se bude 2 ili 3 dana.
      Pozdrav.