Interesuju me operacije ušiju. Imam klempave uši i već duže vreme želim da ih operišem. Nisam baš u najboljoj finansijskoj situaciji, pa me interesuje pre svega koliko košta takva operacija? I da li možda studenti dobijaju neki popust?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #33669

    • Koja dokumenta bi trebalo da imamo za besplatnu operaciju usiju u kbc na zvezdari?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 19. 08. 2009.

      Verovatno dok se ne usaglase određene odluke sa zakonom. A koliko to može da traje, ja ne bih mogla da Vam kažem.

    • Poštovani, da li biste mogli da mi kažete do kog vremena će operacija ušiju biti besplatna u KBC Zvezdara? Unapred hvala.