Poštovana,
    Imam blago "grbav" nos pa me zanima da li kod Vas u KBC Zvezdara može da se obavi hiruška korekcija hrskavice nosa i koja je cena? Takođe me zanima koliko vremena je potrebno za oporavak, skidanje konaca nakon operacije.
    Unapred zahvalan, veliki pozdrav!

    Odgovoreno: 08. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Korekcija nosa u orl klinici KBC zvezdara se trenutno ne plaća ako imate uput iz doma zdravlja. Maska sa flasterima koja drži novnastali oblik nosa se skida 8 dana posle operacije. Konci iz nosa "ne vide se spolja" se retko skidaju jer se stavlja konac koji se sam istopi posle 10 dana. Što se tiče otoka oko očiju i modre boje, njihova pojava je krajnje individualna i zavisi od reakcije tkiva. U svakom slučaju nestaju za 8 do 10 dana.
      Pozdrav.