Imam 35 godina i imam klempave uši. Interesuje me sve u vezi operacije i pošto sam zaposlena, kada se skidaju zavoji i kada mogu da počnem da radim.
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 10. 04. 2009.
    • Odgovor na pitanje je da Vam je za operaciju ušiju u ORL Klinici KBC Zvezdara potrebno 10-12 dana odsustvovanja sa posla. Zavoji i konci se skidaju 9 ili 10 postoperativnog dana. Operacija košta 15000 (petnaest hiljada) dinara sa uputom i može da se radi u lokalnoj ili totalnoj anesteziji. Ni jedna varijanta nije bolna.
      Pozdrav,
      Prim. Dr Dušanka Milošević