Gde je najbolje da se radi operacija ušiju (u pitanju su klempave uši :))..
    Koliko traje proces, da li je jako bolan i koliko novca iznosi?

    Odgovoreno: 23. 03. 2009.
    • Poštovana,
      operaciju klempavih ušiju rade otorinolaringolozi i plastični hirurzi. U KBC Zvezdara u Beogradu ta operacija je besplatna do 18 godine a za odrasle košta 15000 dinara /petnaest hiljada dinara/ . Može da se radi u totalnoj ili lokalnoj anestaziji. Pacijenti se ne žale na bolove u toku operacije a ni u periodu oporavka posle operacije. Preoperativna priprema zavisi da li se operacija radi u lokalnoj ili totalnoj anesteziji.