1. Operacija klempavih ušiju cena za decu i odrasle

    Pitanje broj: #24668

    Koliko na VMA košta operacija klempavih ušiju?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 21. 03. 2009.

Komentari na pitanje: #24668

    • Zanima me koliko košta operacija za decu od 15 godina jer piše da je besplatno, a neki kažu 500 evra u komentarima, pa sam zbunjena. Neka neko objasni, molim Vas. Hvala unapred.

    • Imam 15 godina, i imam klempave uši, da li je operacija klempavih ušiju besplatna do 18 godine?

    • Dobar dan.cerka ima 9 god.i zeli operaciju usiju.(klempavost)zanima me cena operacije.

    • Zanima me cena operacija usiju? dete ima 14 godina. Hvala unapred...

    • Zanima me koja je cena operacija ušiju? Imam 27godina a dete 3 Ili je besplatno?

    • Pozdrav,imam 17 godina i nisam zadovoljna izgledom svoji ušiju,iz Bosne sam zanima me kako taj proces ide da li se plaća,koliko i sve ostalo?

    • Imam 15 godina i imam klempave usi zanima me da li moze sad da se operiše zbog trenutne situacije i koliko se ceka kada se prijavim?

    • Imam 16 godina i interesuje me u kom Domu zdravlja se uzima uput?

    • Imam 19 godina. Zanima me cena operacije klempavih usiju?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 24. 03. 2018.

      Sa uputom je besplatno, pozdrav

    • Dobar dan, ja imam 18 godina, da li bih ja morao da platim korekciju usiju ili je to jos besplatno? Hvala unapred i lep dan vam zelim

    • Sandra Radevic 19. 02. 2018.

      Postovani, zanima me operacija usiju za mene (34) i dete (10) . Koja je cena, da li treba uput, koliko se ceka, da li se zakazuje? Unapred hvala. Srdacan pozdrav, sandra

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 23. 01. 2018.

      Ne važi, na žalost. Pozdrav

    • Imam 14 god i želim da znam da li se plaća operacija ušiju za maloletnike? Hvala unapred

    • Da li se korekcija klempavih ušiju radi Zapadnoj Srbiji i kolika je cena za decu do 18 godina?

    • Pozdrav,

      Imam 17 godina i planiram da za par dana odem po uput. Koliko će mi trebati vremena da zakažem termin za operaciju i da li je besplatna kao sto pise jer sam maloletan?

      Hvala unapred

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 14. 05. 2017.

      Potrebno je da uzmeš uput u Dom Zdravlja sa terminom i da sa mamom ili tatom dođes na pregled.
      Pozdrav

    • Pozdrav,
      imam 16 godina i nisam zadovoljna izgledom svojih ušiju. Zanima me koja je cena operacije i šta je sve potrebno da bi se operacija obavila?
      Hvala unapred.

    • Da li je operacija klempavih ušiju do 18 godina besplatna?

    • Iz Beograda sam, osiguran sam, zaposlen. Recite mi samo da li ja plaćam 15000 din za korekciju ušiju ili više od toga. Pojasnite mi molim Vas, imam 32 godine.

    • Molim vas objasni te nam koliko kosta ta famozna operacija ušiju 15000 rsd ili 500 e. Da li je sa zd knjizicom 15000 rsd i za svakoga ko želi da promeni izgled ušiju ta cena ili je 500 e. Hvala

    • Cekajte, do 18 godina je besplatno, od 18 je 15,000 dinara, a oamo 500 evra... Kako je tomoguće?

    • Cek vi ste napisali do 18 godina besplatno, stari od 18 je 15000 din, kako onda ispada 500e?

    • Ja imam 15 godina. Koliko bi koštala operacija klempavih usiju?

    • Da li je operacija ušiju na sve načine i dalje besplatna za decu ispod 18 godina?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 04. 05. 2016.

      Estetska korekcija ušiju košta 500 eur. Pošaljite slike ušiju na d.n.milosevic@gmail.com

    • Pozdrav, imam klempave uši od rođenja, meni je usna školjka u redu samo što je hrskavica izbačena skoro 1 cm od glave pa mi uvo stoji gledano odozdo kao slovo v. Raspitivao sam se po raznim privatnim klinikama za cenu korekcije koja je bizarno skupa i najmanje košta 800 evra, zanima me da li je i kod vas ista cena? Hvala unapred

    • Jedno pitanje, imam 14 godina, da li bi mi operacija bila besplatna i gde bih trebao da zakažem, i gde treba da se ode?

    • Jedno pitanje, sa obzirom da imam 14 godina, da li mi kostala operacija, gde bi se to zakazalo i gde bih trebao da idem, koliko traje operacija i da li je bolna, da li posle operacije ima nekih problema i koliko se nose konci, ili zavoj?

    • Ćao svima, ja sam Bogdan imam 15 godina, rodjen sam 16. 11. 2000 god. Od rodjenja do nekih 7 godina spavao sam savijenih ušiju, to mi pre nije smetalo ali sada mi bas smeta. Ne mogu ni da se pošišam kako ja hocu nego sve moram na klasično. Inače bi mi se baš baš mnogo primecivalo klempavo uvo. Uvo od glave mi je nekih od prilike 2-2, 5 cm i to levo uvo a desno mi je normalno. Molim vas recite mi koliko bi koštala operacija levog uha dali treba lična karta ili može i bez nje. Da li može nekako besplatna operacija? Molim vas odgovorite mi da znam? Hvala unapred : -)

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 05. 02. 2016.

      Bez knjižice i uputa operacija se plaća 500 eur. Pozdrav

    • Dobar dan, ja imam 17 godina živim u Beču. Meni je zdravstvena knjižica istikla a želala bih operaciju ušiju. Postoji li neki drugi način da uradim operaciju kod vas?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 04. 01. 2016.

      Pošaljite slike ušiju od napred i od pozadi ili se javite na d.n.milosevic@gmail.com /sve su mala slova i bez razmaka/ ili 064 1618852. Pozdrav

    • Pozdrav imam 23godina imam klempave usi, inace, i otac i majka mi imaju tako da mi je to od rodjenja, pritom imam naviku od malena stalno ih diram i u razgovoru sa suprugom najradije bi uradila korekciju, imam drugaricu koja je pre par godina odradila korekciju i odusevilo me je, usi joj vise nisu bile klempave, koja je cena posto imam 23 godi sta mi je sve potrebno. Pozdrav. Hvala unapred.

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 31. 12. 2015.

      Poštovani. Estetska operacija ušiju košta 500 eur. Možete da se javite na d.n.milosevic@gmail.com ili 064 1618852.
      Pozdrav

    • Imam 40god i zanima me koja je cena korekcije usiju i kako da se zakaze operacija?

    • Postovani, imam 18 godina, i dalje se skolujem, da li za mene vazi besplatna korekcija usiju?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 27. 10. 2015.

      Andrijana, operacija ušiju se radi u lokalnoj anesteziji tj. Pacijent je budan ali ga ništa ne boli. Zavoj stoji 7 dana i konci se ne skidaju već se istope. Pozdrav

    • Moje postovanje. Zovem se andrijana avramovic i imam 27g. Klempavost usiju imam od rodjenja. Kada sam bila mnogo manja kao detetu mi nije smetalo, sada mi vec jako smeta. Mozete li mi reci, da li je operacija bolna, da li se radi pod totalnom/lokalnom anestezijom? Koliko traje operacija vremenski i duzina oporavka posle operacije? Da li na cenu utice jednim delom overena knjizica ili ne? Cena operacije je. . . ? Molim vas odgovorite mi. S postovanjem andrijana. Psrdacan pozdrav.

    • Za operaciju usiju da li je besplatna, imam 16 godina, i mozete li ostaviti vas broj telefona koji koristite?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 05. 08. 2015.

      Poštovana, estetska operacija nosa se radi tek sa punih 18 godina da bi rezultat operacija bio trajan. Možete da se javite na d.n.milosevic@gmail.com da se dogovorimo za pregled.
      Srdačan pozdrav

    • Imam sesnaest godina, zanima me koliko kosta operacija za mene? Uz to ako nije problem da, mi napisete gde se nalazite i sta mi je sve potrebno za operaciju? Gde mogu da zakazem? Hvala.

    • Ja imam 15 godina, da li bi meni operacija bila besplatna?
      Hvala

    • Koliko kosta operacija klempavih usiju u lokalnoj anesteziji za odrasle? Pozdrav hvala

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 09. 12. 2013.

      Poštovana, najjednostavnije je da se javite na 064 1618852. Pozdrav

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 07. 11. 2012.

      Za nekoga ko ima samo 14 godina potrebno je da su i roditelji zainterosovani jer se operacija radi u totalnoj anesteziji. Za odrasle osobe - operacija se radi u lokalnoj anesteziji (pacijent je budan ali ništa ne boli) . Potrebno je uraditi vreme krvarenja i koagulacije (ili pt i ptt) i krvnu sliku. Prvo previjanje je posle 2 dana i zavoj se nosi 7 ili 8 dana. Operacija košta 500 eur.

    • Mozete mi reci cenu za operaciju klempavih usiju imam 27 godina iz subotice sam i sta mi je sve potrebno, hvala

    • Zanima me posto imam 14 godina da li mogu da uradim korekciju usiju besplatno i gde je to moguce? Hvala unapred