Zamolila bih Vas ako biste mogli da mi pošaljete, kolika je cena operacije klempavih ušiju na ovu e-mail adresu.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Poštovana,
      za operaciju klempavih ušiju u ORL Klinici u KBC Zvezdara /Gradska Bolnica/, Preševska 31 za decu između 6 i 18 godine potreban je uput za bolničko lečenje i tada se operacija ne plaća. Za odrasle preko 18 godina, pored uputa plaća se 15 000 /petnaest hiljada/ dinara za operaciju oba uva. Ako pacijent nema uput, pored ovih 15 000 dinara plaćaju se i troškovi operacije /cena je simbolična/.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #24479

    • Da li je potrebno zakazivanje korekcije usiju i koliko se ceka? Zanima me i koliko iznose troskovi korekcije klempavih usiju i troskovi operacije?