Poštovani, Da li bi ste mogli da mi odgovorite na nekoliko pitanja u vezi operacije nosa? Pre 5 godina lekar na VMA mi je rekao da je neophodno da operišem nos zbog devijacije i alergijskog rinitisa. Međutim, nisam se usudila da odem na operaciju. Od tad, lekar u Domu zdravlja mi je takođe savetovao operaciju, alergije su mi se pogoršale i unazad godinu dana imam i velike probleme sa glavoboljom zbog upaljenih sinusa. Zanima me da li je ova operacija moguća na račun zdravstvenog osiguranja i da li je moguće smanjivanje nosa uz doplatu? Ukoliko je moguće, da li možete da me uputite šta je sve potrebno da uradim? Kolika je cena doplate ili ukoliko bi sama plaćala, kolika bi bila cena komplet cele operacije koja bi rešila sve navedene probleme? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 22. 10. 2020.

Komentari na pitanje: #173972

    • Ivana Jovanović 24. 10. 2020.

      Hvala na brzom odgovoru, ali odgovorili ste samo na jedno pitanje. Lecim alergiju Momensa sprejom i tabletama za alergiju ali devijacija mi je veci problem.