Poštovana doktorka Dušanka,

    Imam 29 godina. Od rođenja imam devijaciju nosa i nejednake nosne šupljine. Iz istog razloga imam velike poteškoće pri disanju na nos te prateći kompleks odnosno manjak samopouzdanja (već su ljudi sa istim problemom objašnjavali u kolikoj meri doista utiče na kvalitet života). Da li je moguće obaviti pregled kod Vas, odnosno u krajnjoj instanci rešiti ovaj problem u okviru bolničkog centra u kojem radite a u okviru zdravstvenog osiguranja. Naime, kao i većina ljudi koji su pitali slično, nisam u mogućnosti da platim takvu uslugu privatnoj klinici te problem deluje nerešiv godinama. Napomenuću još da živim u Zemunu te da mi je zdravstveni karton u Domu zdravlja, Šilerova. Da li to predstavlja neki problem, potreban je uput?

    Hvala unapred na odgovoru i vremenu koje izdvajate za pitanja običnih ljudi.

    S poštovanjem, Miša

    Odgovoreno: 24. 07. 2020.

Komentari na pitanje: #171599

    • Milisav Mutavdžić 24. 07. 2020.

      Hvala Vam mnogo na odgovoru! Naravno, razumem, zakazaću pregled kod Vas čim prođe ova situacija.

      Svako dobro!