Da li postoji mogucnost korekcije amputiranog prsta pre dve godine u vidu nadogradnje? Evo i slika ukoliko vam nesto znaci. . . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Ne vidim vašu fotografiju. . . Sve jedno, odgovoriću vam. Rekonstrukcija se radi ako ste izgubili palac ili kaziprst. Mogućnosti za rekonstrukciju prstiju su veoma ograničene ako ste izgubili deo prsta ili ceo prst. Rekonstrukcija je moguća ako su sve važne strukture prsta očuvane a nedostaje koža i potkožno tkivo. To kod vas nije slučaj. Za estetsku korekciju pogledajte sajtove koji prikazuju epiteze.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #105800