1. Umanjenje bradavica

    Pitanje broj: #164606

    Imam estetski problem sa bradavicama. Velike su i asimetrične, pa me je iskreno sramota da se skinem ispred dečka. E sad, ja nisam dojila ni rađala i nemam nikakav problem, već mi se samo ne sviđa kako to izgleda.

    Ako uradim to umanjenje bradavica hoće to da utiče kasnije na dojenje? Hvala.

    Odgovoreno: 02. 11. 2019.

Komentari na pitanje: #164606

    • Postovanje, imam 23 godine, na penisu imam jednu bradavicicu, jamo sitnu, niti me boli, niti me svrbi, ne makinje se vec par meseci, pa ne znam kako se to resava. Hvala.