1. Spušten i rastegnut trbuh

    Pitanje broj: #154643

    Imam 50 godina i od porođaja, pre 25 godina, imam spušten i rastegnut trbuh i puno strija (neke i preko pupka). Šta god probala od vežbi, ultrazvuka, Lpg (pneumo masaže) nije pomoglo. Definitivno mi je potrebna lipo-abdominoplastika

    Veće poverenje imam u Klinički centar u Beogradu, nego u privatne klinike. Iskreno, ne znam koja je dobra, a koja "izvikana", takođe i cena igra ulogu u mom odlučivanju.
    Kome na Kliničkom centru da se obratim i koliko bi koštalo?