1. Razgradnja biopolimera iz usne

    Pitanje broj: #162302

    Ugradila sam biopolimer u usne pre 3 godine (3 kubika). Pre mesec dana sam išla kod doktora da mi ubrizga neku supstancu, da bi se materijal razgradio. Čini mi se da nema poboljšanja. Šta savetujete?

    Odgovoreno: 17. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #162302

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 06. 06. 2019.

      Postovana, najverovatnije se radi o granulomu, ali više Vam mogu reći tek nakon detaljnog pregleda.

    • Imam jedno pitanje: pre 7 meseci sam stavila na 1 ml biopolimera na usnama, sad nakon 7 meseci odjednom mi se pojavila loptica sa desne strane gornje usne, šta i kako izvaditi i koje su posledice?