1. Postupak podizanja grudi i oporavak

    Pitanje broj: #164857

    Molim Vas da li mi možete reći na osnovu slika iz priloga da li je potrebna korekcija podizanja i zatezanja grudi, pa tek onda implatanti i koliko u tom slučaju traje oporavak? Da li se nose drenovi i da li je, kako sam čula, proces oporavka veoma bolan? Hvala

    Odgovoreno: 17. 11. 2019.
    • Poštovana,

      potrebna Vam je korekcija asimetrije, podizanje grudi i silikonske proteze, možda i prema Vašim željama i korekcija bradavica. To sve može biti uradjeno u istom aktu tj. kao jedna operacija u opštoj anesteziji.

      Pre toga je potrebno da uradite ultrazvučni pregled dojki, pregled interniste i ponovne analize krvi. Najbolje bi bilo da dođete na pregled nakon koga ću moći da Vam kažem mnogo više detalja,

      Stojim Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja,

      Srdačan pozdrav,

      dr Dragana Petrović-Popović