1. Korekcija povećanih usana

    Pitanje broj: #144128

    Pre pet godina sam radila povećanje usana bipolimerom. Usne su urađene dobro, sem što na levoj strani ima više silikona. Tu imam ožiljak i greškom je ubrizgavanjem više silikona ispalo kao da su mi usne krive. Vremenom se razlika smanjila, ali i dalje postoji i vidljiva je na slikama.
    Da li je mogucće da nešto uradim povodom toga, obzirom da ne znam koji je silikon u pitanju? Da li Vi imate predposatavku koji silikon je u pitanju?
    Da li je bolje da dodam ili izvadim silikon?