1. Povećanje grudi masnim ćelijama

    Pitanje broj: #162744

    Koje je Vaše mišljenje o povećanju grudi masnim ćelijama u kontekstu dugoročnog zdravlja te regije?

    Odgovoreno: 20. 06. 2019.
    • Poštovana,

      Postupak povećanja grudi sa sopstvenim masnim ćelijama spada u jedan od novijih i najpopularnijih metoda i kod nas i u svetu.

      Popularnost zaslužuje zbog kvaliteta "materijala" koji se implantira. Naime koristi se masno tkivo koje se prethodno pokupi sa Vaših regija tela. Na našoj Klinici to se radi sa laserom poslednje generacije ( Lipolife ). Prednost takve liposukcije je što se dobija 95% živih masnih ćelija i istovremeno se zateže koža na tretiranim regijama. Procenat živih masnih ćelija je bitan jer on garantuje mnogo veći procenat preživljavanja masnih ćelija koje budu implantirane u Vaše grudi. Na taj način Vi dobijate potpuno prirodni materijal umesto silikonskih implanata u Vašim grudima,a samim tim i manji broj mogućih komplikacija koje svaki strani materijal može uzrokovati u našem telu.

      U svakom slučaju savetujem Vam da svratite do naše Klinike za detaljniju konsultaciju i definisanje regija iz kojih bi se mogle pokupiti masne ćelije za transfer u grudi.