Zdravo Htela bih da pitam za podizanje i povecavanje zadnjice sa sopstvenim masnim tkivom. Htela bih da znam malo vise o tome i cena... saljem sliku od mene, ako bi to nesto znacilo da mi kazete detalnije ...

    Odgovoreno: 22. 03. 2022.
    • Poštovana,

      Najnoviji trend u BBL ( Brasil butt lift) je lipotransfer masti iz zona gde imate "viškove" i transfer u željenu zonu. Lipo Cube tehnika je, poslednjih godina, dominantna tehnika i koriste je svi poznati Plastični/Estetski Hirurzi. Metoda se sastoji iz uzimanja masti, obrađivanja iste nano tehnologijom koja daje odlične i dugotrajne rezultate. Sve to je odavno prisutno pod imenomLipo skulptura,ali današnja nano tehnologija daje dugotrajnije rezultate. Lipotransfer je moguć na svim delovima tela gde želite da korigujete nepravilnosti ( lice, grudi, bokovi, zadnjica, potkolenice...). Tom prilikom dolazi do podizanja ( liftinga) željene regije,ali ova metoda je primarno povećavanje i oblikovanje,ali ne podizanje ( jer se to postiže drugim hirurškim tehnikama).

      Cena se kreće od 2 500 - 3 500  e u zavisnosti od regije i obima planirane operacije.

      Srdačno Vaš,

      dr Dragan Simić