1. Operacija izbačene vilice

    Pitanje broj: #151804

    Poštovani,

    Imam 16 godina, donja vilica mi je izbačena ali ne previše, vidi se, ali nije strašno. Merila sam svoj rast u protekle 2 godine i nije bilo velikih promena, do 5 cm. Koliko mogu da budem sigurna da moja donja vilica neće više da raste? Doktori su mi preporučili da radim operaciju donje vilice, ali su mi rekli da sama odaberem da li želim. Ja ne želim da radim operaciju ako će meni vilica da ostane ovakva i bez operacije tj. ako neće više da raste od ovoga kakva je sada.
    Da li ja mogu da budem sigurna da ona više neće da raste?