Poštovani, 01. 09. 2011. Godine sam hirurškim putem uklanjala mladež sa ramena, skinuti su konci i sve je bilo ok. Posle izvesnog vremena, rana je počela da se širi, zato što je na ramenu i od tanke linije stvorio se ožiljak veličine 1cm, u obliku nekog kruga. Sad mi smeta na izgled, želela bih da ga uklonim, da li ima neka krema koja bi pomogla ili lasersko uklanjanje i koja je cena? Srdačan pozdrav, adriana

    Odgovoreno: 10. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Nisam vas video pre operacije pa je tesko pricati napamet. Ne znam da li je hirurg postovao tzv. Linije koze tela pa se desilo upravo ono sto se desilo (oziljak je umesto linije je postao velika povrsina kao posledica istezanja koze u nepravilnom smeru) . Sa druge strane pitanje je da li je vasa koza sklona stvaranju oziljaka (keloida) . Tesko se moze naci pametno resenje. . .
      preporucujem hirursko uklanjanje oziljka pa potom novi savovi ali ne treba ocekivati cudo.