Molila bih vas da mi odgovorite na pitanje 2007 sam samovoljno uradila korekciju nosa, prilikom korekcije otklonjena mi je kost ili hrskavica iz vrha nosa tako da moj nos sada ne izgleda lepo ovde mi predlazu da moram da uradim transplataciju 2 kosti kako bi moj nos dobio izgled " prcast" da li je to moguce uraditi kod nas u srbiji i u kojoj klinici. Veliki pozdrav i hvala unapred

    Odgovoreno: 01. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #95604

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 03. 03. 2012.

      Da bi vam se bilo šta savetovalo potrebno je da priložite sliku nosa onako kako danas izgleda (oba profila, anfas, pogled odozdo i pogled odozgo) i ako je moguće, sliku nosa pre operacije. Idealno je ako imate i sliku odmah posle operacije i 5 godina kasnije tj. Danas jer je važno da li je nos odmah posle operacije imao nedostatke ili su se ti nedostaci pojavili kasnije. Srdačan pozdrav.