Postovani, da li biste mi mogli reci gde bi moglo da se uradi povecanje brade, koliko bi to otprilike kostalo i da li postoje bilo kakvi rizice za vreme i nakon operacije? Hvala unapred, marko

    Odgovoreno: 01. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Operacija brade moze da se uradi i to vrlo efikasno. Zavisno od toga sta podrazumevate pod "operacijom brade" navescu da se korekcija moze naciniti unosenjem silikonskog implanta, ubrizgavanjem sopstvene masti ili korekcijom kostanih struktura. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled. Srdacno. . .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #83008

    • Dobio sam uput za operaciju devijacije nosa+plus bi i malu korekciju nosa. Zanima me koliko se ceka na operaciju u kbc zvezdara. Hvala unapred