Moj problem je višak kože na podbratku (vratu) . To traje otprilike desetak godina. Naravno, mlitavost nije sve vreme istog intenziteta. Nisam debela, visoka sam 160 cm i imam 50kg. Sklona sam visokom krvnom pritisku, ali šetnjama i dijetalnom ishranom bez masti, soli i šećera držim ga pod kontrolom. Osim toga ne bolujem ni od čega više. Ne koristim nikakve lekove čak ni aspirine. Takođe ne pušim. Pijem u duštveno dozvoljenim granicama, za (praznike) mnogo patim zbog te opuštene kože na vratu, ko dvojčica u pubertetu. Bila bih vam zahvalna da me podrobno obavestite o svim mogućnostima zatezanja te kože. Da li postoji neko efikasno sredsto, osim plastične hirurgije? Ako je plastična operacija jedina efikasna mogućnost, da li postoji mogućnost da mi se izobliči lice pa da izgledam još gore nego sad. Koliko traje operacija, a koliko postoperativni period-? Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Ne bih mogao nista reci detaljnije pre bilo kakvog pregleda. Generalno, "plasticna operacija" je sirok pojam i moze podrazumevati vise intervencija a koja je podesna za vas moze se reci tek nakon pregleda. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled. Srdacno. . .