Pre 7 godina sam ubrizgala metakril u gornju usnu i to 0. 8 (barem mi je toliko naplaceno) . Medjutim, s godinama kako se kolicina povukla iz ugla usana, ostale su mi dve ispupcene grudve koje su sve izrazenije. Da li postoji mogucnost da se to ukloni? Da li je hirurska intervencija jedina opcija? I da li mozete da mi preporucite gde je najbolje to uraditi - kliniku, kao i koji lekar iza sebe ima najvise iskustva, i dobro uradjenih ispravki? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 21. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Hirurgija je jedina opcija, rezultati se ne znaju nikada unapred obzirom na to kakav efekat proizvodi metakril na tkivo (uostalom zato su se silikonski materijalni i napustili kao metod augmentacije usana) . Pogledajte sajt www. Medikdent. Com i eventualno zakazite pregled.