Postovani, imam unutrasnji oziljak na celu od operacije masnog tkiva. Doktor kaze da ce vremenom da se smanji ali bez promene je vec 2 meseca. Zanima me da li se moze nekako moze uticati na taj oziljak? Cuo sam za neku metodu ubrizgavanja kortikosteroida u tkivo, mozete li mi reci nesto vise o tome? Pozdrav.

    Odgovoreno: 12. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Zaista ne znam sta znaci "unutrasnji" oziljak. Ako mislite da pod prstom osecate ispod koze neravninu potrebno je konsultovati nadleznog operatora kakvog je porekla ta promena (potkozni konac na primer) i da li ce nestati vremenom (pretpostavljam da hoce postovam je doktor vec tako i rekao) . Ako isti problem bude postojao i nakon 7-8 meseci moze se razgovarati o korekciji.