Postovani, pocetkom 2010 godine u aprilu sam uradila liposkulpturu lica u jednoj privatnoj klinici, razgovarali smo o nazolabijalnoj brazdi, malarne regije nazojugularnih brazdi, sta je od ovog uradjeno ne znam, moj problem je bio izgled umornog lica i i opustene koze, sve sam to jako skupo platila, u periodu od momenta tretmana do septembra neseca iste godine sam izgledala lepo, madad i pre operacije nije bilo toliko strasno, medjutim posle tog perioda posebno od prosle godine pa do sada, aposebno zadnjih tri meseca ja ne mogu sebe da prepoznam, izgledam uzasno i starije za deset godina. Potpuno sam se povukla a inace sam drustvena osoba, samo radim i sedim kuci, placem svaki drugi dan i u depresiji sam, ne mogu da shvatim sta mi se desava, potpuno sam se povukla iz drustva zbog toga i jako sam nesrecan. Zanima me vase misljenje u vezi svega toga, a posebno me zanima da li imate neku bar okvirnu informaciju o ceni kostanja, kako bi ponovo pokusala, finansijska situacija mi je sad mnogo slabija nego 2010, godine. . . Tada je to bila stvarno velika suma koju samplatila. Unapred vam se puno zahvaljujem na odgovoru. Srdacan pozdrav. Lidija

    Odgovoreno: 30. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Potreban je najpre detaljan pregled da se ustanovi kakav je rezultat operacije, da se vidi kojom metodom korekcije lica se pristupilo pa tek na osnovu toga se moze proceniti koja je cena za korektivni operativni zahvat.
      pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled.