Postovani, primetila sam da moje dete zabacuje glavu unazad kada spava i čini se kao da se rukama odupire od mene kada je držim uspravljenu u rukama, izdize se i glavicom unazad kada je drzim da podrigne kako bi me videla, ima 25dana, da li je to normalno?

    Odgovoreno: 04. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Na osnovu vaseg opisa, verovatno se radi o pojačanom tonusu vratne i ledjne muskulature. Potrebno je da bebu donesete na pregled, gde ce se utvrditi da li postoji potreba za fizikalnim tretmanom.