Postovani, moje dete ima 14 dana. Do sada je spavala i sisala na 3. 5h. Sada se taj period smanjio, ona kenka, ne zaspi odmah, i budi se na svaka dva sata. Kada jede ona posle posla sata trazi jos. Dobila je vec 400gr i plasim se da ne napravim od nje burence ako joj stalno dajem da sisa. . Vodu popije po malo ali opet gura ruke u usta. . Sada ima 4kg.

    Odgovoreno: 31. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Podoji na zahtev deteta su preporuka za ishranu novorodjenčeta i mladjeg odojčeta. Najčešći razlog za češće traženje podoja jeste smanjena laktacija. Najbolje je da se javite na pregled, gde cemo nakon pregleda i merenja novorodjenčeta ustanoviti o čemu se radi.