Postovani, moja beba je zensko ima tri meseca i jutros joj je pelena nakon spavanja naravno bila upiskena ali nekako je taj urin bio rozikast i bilo je par roze tackica i jedna roze mrlja beba samo doji da li moram sada u kliniku ili da sacekam naseg pedijatra sutra

    Odgovoreno: 20. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Potrebno je da bebu dovedete na pregled. Neophodno je uraditi i pregled urina, nakon cega ce biti jasnije da li dete ima urinarnu infekciju, ili u urinu ima vise urata, sto moze da se javi kada ne unosimo dovoljno tecnosti.