Trudnica sam vec neko vrijeme doktorica mi govori da mi beba ima mali zeludac i mokracni mjehur sve je pravilnog oblika ali je malog kapaciteta, zanima me kakav je proces lijecenja kada se beba rodi s tim problemom?

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Nakon rodjenja deteta bice uradjeni svi neophodni pregledi kako bi se utvrdilo da li zaista postoji neki zastoj u razvoju organa. U skladu sa tim bice preduzete odgovarajuce terapijske procedure.