1. Bol u levom delu grudi

    Pitanje broj: #132918

    Pozdrav
    Imam bol u levom delu grudi. Često mi se javlja. Vadio sam krv i ima povišen: MPV 12.0 PCT 0.430, distribucija trombocita 18.3 sedimentacija 12. Išao sam kod pedijatra kaze da je u redu.
    Ali ja nisam siguran.

    Odgovoreno: 25. 12. 2014.
    • Poštovani,
      Na osnovu rezultata analiza koje ste poslali, nije moguće odgovoriti na vaše pitanje. Od veće važnosti je pregled koji je obavio vaš pedijatar. Ukoliko ste u mogućnosti, pošaljite mi u okviru komentara ovog odgovora šta je napisao vaš pedijatar