1. Operacija ušiju

    Pitanje broj: #89607

    Poštovani,

    Da li i dalje važi da za decu do 18 godina je operacija ušiju besplatna?

    Odgovoreno: 10. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #89607

    • Nadja Nikolic 13. 02. 2017.

      Zdravo. Imam 13 godina i imam klempave uši od rodjenja, ali nije velika komplikacija. Htela sam da pitam da li još važi da je operacija ušiju besplatna za decu do 18 godina?
      Pozdrav

    • Imam 15 godina i zanima me da li je operacija klempavih usiju i dalje besplatna i gde se može uraditi puno hvala

    • Imam 17 godina i da li je operacija za mene besplatna i da li usi mogu besplatno operisati i kad napunim 18?

    • Ja imam 15god. I imamam klempave usi. Pa da li je operacija za mene besplatna????

    • Zanima me, posto imam 14 godina da li mogu da uradim korekciju usiju besplatno i gde je to moguce? Hvala unapred