Deteto e operirano od meningocela kako bebe. Otpocetok imase dijagnoza hidracefalus do 6 meseci no potoa se izgubi. Pominaa 6 godini deteto e normalno vo site sveri osven sto ponekogas se slucuva da se zanesi (kako da e zamislen) okolu 5. Sekundi i ako mu viknes on ne te ni slusa. Dali e seto toa kako posledica ili sepak treba da se kontrolira kaj pedijatar ili kaj nevrohirurg

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Obavezno potražite pregled dečjeg neurologa, jer tek po urađenom eeg pregledu moći će se isključiti ili potvrditi neki lakši oblik disfunkcije cns a, koji bi mogao uspešno da se leči.