Beba nam je prilično sitna bila 2, 148 g prvih nedelja je napredovala samo 100 g. Imamo veliki problem nemožemo bebu da probudimo kad treba da se sisa. Probali smo svakako?

    Odgovoreno: 25. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Bebu budite nežnim štipkanjem i golicanjem, nikako grubo. Takođe je važno da vam beba ne spava na grudima, već da podoj aktivno traje 20 min. Poželjno je bebe koje slabije napreduju dojiti na zahtev, tj. Stavljati je češće na grudi.