Moja cerka ima sest godina i cesto joj ide krv na nos. Od trece god. Varili su joj kapilare ali posle godinu dana ponovo joj ide na levu nozdrvu. Uzimala je samo vitamin c i u sustini je zdrava osom ponekih prolaznih virusa. Kako dalje i dali ce vremenom odrastanja to prestati?

    Odgovoreno: 25. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Virusne infekcije smanjuju broj trombocita, pa se kao posledica toga javlja krvavljenje iz nosa. Nastavite sa c vitaminom, vremenom će to prestati.