Poštovana,
    Moja beba je rođena u 34. nedelji sa 2030 gr i 46 cm. Danas ona ima 9,5 mjeseci i teška je 7100 gr i duga oko 68 cm. Već dvije sedmice pravilno puže i mislim da joj je motorika skroz uredna. Interesuju me njezina težina i dužina. Da li su u granicama normale obzirom na porođajne podatke.
    Zahvaljujem unaprijed na odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Može se reći da je Vaša beba sasvim dobro napredovala, kada se zna da se pod takvim napredovanjem podrazumeva udvostručavanje težine sa rođenja između 5 i 6 meseca, a utrostručavanje sa 12 meseci.