Poštovana,
    Molim Vas da mi protumačite analizu ( leukocitarna formula) krvi za moju 14 meseci staru ćerku, i da mi kažete da li ovi rezultati zahtevaju hitnu posetu našoj pedijatrici? Wbc 11.2 lym% 68.5, to je povišeno mid% 7.4 gran% 24.1, to je u manjku.
    Hvala puno na odgovoru, srdačno, Daša

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko je Vaše dete klinički zdravo ovakav rezultat ne traži posetu pedijatru. Povišeni limfociti govore o prisustvu nekog lakšeg virusa, što ne mora da traži nikakvo lečenje.
      Pozdrav.