Poštovana,
    Imamo bebu od 4 meseca i nedelju dana. Još uvek nije učvrstila glavicu u potpunosti i mada je više ne pridržavamo stalno ona se još uvek " klima" kada je nosimo. Kada leži na stomaku drži glavu podignutu, ali se ne oslanja mnogo na ruke, pa se zato brzo umori i počne da plače. Pedijatar sa kojim smo se konsultovali kaže da to nije zabrinjavajuće i da će kada dođemo na kontrolu za mesec dana videti da li beba treba da ide kod fizijatra. Da li bi trebali da preduzmemo nešto još sada?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Prilikom sledeće posete pedijatru, tražite uput za fizijatra, jer je Vašoj bebi potrebno vežbanje. Nećete zakasniti mada ste mogli već početi.